0232 441 7 600  - 0545 300 6 065

BENELUX & PARİS TURU
8 - 15 Ağustos 2017 ( Kesin Hareket )

789.00 € den itibaren fiyatlar
EN İYİ FİYAT
Kampanya Son Tarih 30.09.2017

Avantajlı taksit seçenekleri için lütfen arayınız.


  • FİYATLAR
  • OTELLERİMİZ
  • İLAVE BİLGİLER
  • FOTO / VİDEO
  • YORUMLAR
Açıklama İki Kişilik Odada Kişibaşı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk (3-12 Yaş)
7 GECE 8 GÜN - EKSTRA TUR YOK !!!
08 - 15 Ağustos 2017 (KESİN HAREKET)
789 €
3353 TL
789 €
3353 TL
989 €
4203 TL
689 €
2928 TL
BENELUX & PARİS TURU

DÜSSELDORF gidiş  -  AMSTERDAM dönüş  aktarmasız direkt uçuş…!!!

HAREKET TARİHLERİ

08 - 15 Ağustos 2017

1.GÜN İZMİR - DÜSSELDORF - KÖLN - LÜKSEMBURG

Sabah saat 09:00'da İzmir Adnan Menderes Havalimanı DIŞ HATLAR Terminali KARETUR kontuarında buluşuyor ve Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS HAVA YOLLARI'na ait, XQ958 sefer sayılı AKTARMASIZ DİREKT uçağımız ile 11:30'da Düsseldorf'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 13:55'de varışımızı ve pasaport kontrolünü takiben Köln'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Köln şehir tanıtım turumuz. Almanya'nın en eski kentlerinden olan şehirde çan kulelerinin yüksekliği ile tanınan ünlü katedral, alışveriş caddesi HoheStrasse ve yaya bölgesi, Rhein Nehri Köln şehir turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Lüksemburg'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Lüksemburg'daki otelimizde.

2.GÜN LÜKSEMBURG - (METZ) - PARİS

Sabah kahvaltımızın ardından kuzeyin Cebelitarık'ı diye adlandırılan doğal kale görünümündeki Lüksemburg'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ şehir tanıtım turumuz. Kirschberg platosuna kurulu yeni şehir ve AB binaları dışında tarihi merkezdeki dükalık sarayı, meclis ve bakanlık binaları, Anayasa, II.Guillaume ve Silah meydanları, Adolphe Köprüsü, Notre Dame katedrali panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZMetz gezimiz için Metz'e hareket. Fransa'nın kuzeydoğusunda Lorraine Bölgesi’nin merkezidir Metz. Birçok Ortaçağ anıtı ve kentin surları ile etkileyici bir tarihi doku, yemyeşil bir doğa ve nehir boyunca uzanan bu şehirde yapacağımız panoramik turun ardından Paris'e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Paris'teki otelimizde.

3.GÜN PARİS (NOTRE DAME - EIFFEL) (SEINE NEHRİ - MONTMARTRE - SACRE COEUR)

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Paris panoramik şehir turumuz. Rivoli Caddesi, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Zafer Anıtı, Opera Binası, Louvre Müzesi, Orsay Müzesi, Concorde Meydanı, ChampsElysees, Trocadero Meydanı şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Notre Dame Katedrali, Eiffel Kulesi gezimiz. Bu turumuzda, Gotik mimarinin en önemli eserlerinden sayılan Victor Hugo'nun ünlü “Notre Dame'ın Kamburu” eserine de ilham kaynağı olan Notre Dame Katedrali'ne gidiyoruz. Burada yapacağımız gezinin ardından Eiffel Kulesi'nin 2. katına çıkış ve serbest zaman. Bu noktada kahvenizi yudumlarken şehrin muhteşem manzaralarını izleme imkanı. Öğleden sonra Seine Nehri(35 euro) tekne gezimizi yapıyoruz. Keyifli bir Tekne turu ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZMontmartre Tepesi, Sacré - Coeur gezimize katılıyoruz.  Günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, ressamların mekan tuttuğu Tertre meydanında kısa bir serbest zaman veriyoruz. Molanın ardından otellerimize dönüş ve serbest zaman. Konaklama Paris'teki otelimizde.

4.GÜN PARİS (DİSNEYLAND / LİDO SHOW )

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile tam gün Disneyland Turu( 100  euro )Bu turumuzda otobüslerimiz ile ulaşacağımız Disneyland Paris ThemeParc’ta Walt Disney’in ünlü kahramanları sizleri bekliyor, Pamuk Prenses, Pinokyo, Peter Pan gibi masal kahramanları ile karşılaşabilmek, muhteşem fil Jumbo’nun kanatlarında havalanmak ve KarayipKorsanları'nın hazinelerinin korunduğu mağaralarda dolaşabilmek, hayaletler şatosunda gizem ve korkuyu yaşayabilmek, uzay gemisi ile uzayda seyahat etmek için işte size unutulmaz bir fırsat. Akşam saatlerinde otobüslerimiz ile geri dönüş yolculuğu. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Paris gecelerinin dünyaca ünlü kabaresi Lido'da şampanya eşliğinde muhteşem Lido Show'u( 135 euro )izleme imkanı ve Paris «bynight» turu. Konaklama Paris'teki otelimizde.

5.GÜN PARİS - BRÜKSEL (BRUGGE)

Sabah kahvaltımızın ardından Brüksel'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre varışımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZİÇİN ÜCRETSİZ Brüksel şehir tanıtım turumuz. Şehir turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Brüksel'de vereceğimiz serbest zamanın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZBrugge turumuz için hareket ediyoruz.

Kuzeyin Venedik'i olarak bilinen Brugge - Bruges, Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ortaçağda en parlak dönemini yaşayan Avrupa ticaretinin vazgeçilmez limanlarından olan şehir, aynı zamanda BurgonyaDükalığı'na da başkentlik yapmıştır. Kanalları, iyi korunmuş binaları, Burg ve Markt meydanları, Beffroi, Kutsal Kan Kilisesi, 14.yy dan kalma belediyesi ile kendinizi bir film setinde ya da masal diyarında hissedeceğiniz, 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş bu şehirde geçireceğimiz serbest zamanın ardından konaklama Brüksel veya Brugge yakınlarındaki otelimizde.

6.GÜN BRÜKSEL / BRUGGE - AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından kanalları, tarihi mekanları, dünyaca ünlü müzeleri ile dünyadaki en muhteşem küçük şehirlerden biri olan Amsterdam'da yapacağımız TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZ Amsterdam panoramik şehir turumuz. Yel değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Yeni Kilise, Çiçek Pazarı, Rembrandt Meydanı ve Kırmızı Fener Mahallesi ve Eski Kilise turumuz sırasında görülecek yerler arasındadır. Otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama Amsterdam yakınlarındaki otelimizde.

7.GÜN AMSTERDAM (GRAND HOLLAND) (KANAL TURU)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest alışveriş saatleriniz.   Arzu eden misafirlerimiz ile Amsterdam Kanal(35 euro)turumuz. Konaklama otelimizde.

8.GÜN AMSTERDAM (MARKEN - VOLENDAM) - İZMİR

Sabah kahvaltımızın ardından TÜM MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZMarken-Volendam gezisi. Bu gezimiz sırasında eski bir balıkçı kasabası olan Volendam'da tarihi evleri ve limanı gezebilir, eskiden ada olan Marken kasabasında kır yaşamı hakkında fikir sahibi olabilir, Volendam'daHanengli balık ekmeklerin tadına bakabilirsiniz. Gezilerimizin ardından dönüş yolculuğumuz için Amsterdam Havaalanı'na transfer. Check-In işlemlerimizi tamamladıktan sonra SUN EXPRESS Havayolları XQ 945 sefer sayılı uçağımız ile akşam 19:50'de İzmir'e hareket. Varış ve başka bir KARETURorganizasyonunda buluşmak üzere vedalaşma.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

-Sunexpress Hava Yolları İle İzmir / Düsseldorf Aktarmasız Direkt Gidiş Ve Amsterdam / İzmir

Aktarmasız Direkt Dönüş Uçuşlar

- 4* Otellerde 7 gece oda / Kahvaltı konaklama

-Alan Vergileri ve Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

-Programda Belirtilen Şehirler Arası Ulaşımlar Ve Yurtdışında Havaalanı Transferleri

-Panoramik Paris, Amsterdam, Brüksel, Brugge, Metz, Lüksemburg Ve Köln 7 Adet Şehir Turu

-Lüksemburg'da 1 Gece, Amsterdam Yakınlarında 2 Gece, Paris'te 3 Gece, Brüksel veya Brugge'da 1 Gece

Oda Kahvaltı (Continental) Konaklama

-Firmamız Refakati Ve Profesyonel Rehberlik

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

-Schengen Vize ve Servis Ücreti      120euro

-Yurtdışı Çıkış Fonu 15.TL(Uçuştan Önce Bankaya Yatırılmalıdı !!! )

-Seyahat İptal, Vize, Sağlık, Güvence Paketi 15euro(70 Yaş Üzeri € 30.-)

ALTERNATİF TURLAR ;

- SEİNE NEHRİ      35 euro

- DISNEYLAND                     100 euro

- LİDO SHOW                       135 euro

- AMSTERDAM KANAL         35 euro

*** Yeşil Pasaporta Vize Uygulaması Yoktur…!

 

Yurt Dışı Çıkışları Hakkında Önemli Hatırlatma;

**Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının yurt dışı çıkışlarında 15 TL Yurt Dışı Çıkış harçlarını ilgili Bankalara yatırmalı ve dekontunu havalimanında yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının Yurt Dışı çıkışlarında OHAL Kapsamında ibraz etmesi gereken evraklar ;

*SGK lı ÇALIŞANŞARIN E- Devlet sistemi üzerinden BARKODLU SGK HİZMET DÖKÜMLERİ nin çıktısını almaları yanı sıra çalışmış oldukları kurumdan izin yazıları varsa işyeri kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,
*ÖĞRENCİLERİN öğrenci oldukları okuldan öğrenci belgesi alması gerekmektedir,

*EMEKLİLERİN (Bağkur ve SGK) E- Devlet sistemi üzerinden BARKODLU HİZMET DÖKÜMLERİ nin çıktısını almaları yanlarında bulundurmaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,

*KAMU ÇALIŞANŞARININ çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali yanlarına almaları ve yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir,

*KAMUDA ÇALIŞANLARIN VE YEŞİL PASAPORT SAHİBİ misafirler havalimanlarında öncelikle vize ihlal bürosuna başvuru yapması gerekmektedir.Vize ihlal bürolarında GBT araştırması yaptırmaları ve çalıştıkları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı hali, seyahat edecekleri bilet ve pasaportlarını yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir.

*KAMUDA ÇALIŞAN NORMAL VE YEŞİL PASAPORT SAHİBİ misafirlerin İşyeri yazısında ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ve tüm evraklar tam ise, uçmasına mani bir durum yok ise izin verilmektedir.

*YEŞİL PASAPORT SAHİBİ EMEKLİ misafirler için emekli oldukları kurumdan kartlarını , emekli oldukları kurumdan ‘’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı yanlarına almaları ve vize ihlal bürosuna başvuru yapmaları GBT araştırması sonucunda sorun yok ise uçmalarınıza izin verilmektedir.

*ASKER EMEKLİSİ misafirlerin GBT araştırmaları için farklı bir bölüm ile iletişime geçilmektedir. Emeklilik kartı ve bağlı oldukları emekli kurumdan “yurtdışına ’YURT DIŞINA ÇIKMASINA MANİ BİR DURUM YOKTUR’’ İbaresi yer alan izin belgelerinin orijinal ıslak imzalı yazı ile birlikte yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarınıza izin verilmektedir.

** (OHAL durumu nedeni ile yukarıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.)**
****Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 5 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir. *****

izmircikisliturlar.com