İstanbul Turu ( İzmir Çıkışlı ) 3 Gece 4 Gün
 
 
 
 GEZİ GÜZERGAHIMIZ
İzmir Çıkışlı İstanbul Turu, İstanbul Sultanahmet, Eminönü, Pier Loti, Miniatürk, Dolmabahçe, Topkapı, Ayasofya, Adalar, Çamlıca Tepesi, Boğaz Turu, Ortaköy, Taksim, İstiklal, Kumkapı Eğlence, İstanbul Turları
2.KİŞİ
%50
İNDİRİMLİ
600 00 TL
den itibaren  


14.07.2014

 TUR TARİHLERİMİZ
18 HAZİRAN 2014 - 9 TEMMUZ 2014 - 26 TEMMUZ 2014 İzmir Çıkışlı İstanbul Turu KESİN HAREKET
 KONAKLAMA
İstanbul Turu ( İzmir Çıkışlı ) 3 Gece 4 Gün
 
 
 

 

Otel Adı:
 

 otelizi.com

Sayfa Etiketleri
İstanbul Turu, İzmir Çıkışlı İstanbul Turları, İzmir Çıkışlı Turlar, İzmir Turları, Kare Tur İzmir Seyahat Acentaları, izmir Tur Şirketleri, İzmir Çıkışlı Kültür Turları, İzmir'den Karadeniz Turları, Likya Turları, İstanbul Turları, Kapadokya Turları, Çanakkale Turları, Antalya Otelleri, Bodrum, Marmaris, İzmir Otelleri, İzmir'den Kıbrıs Turu, Kıbrıs Otelleri, Tatil Otelleri
       
Tur Fiyatlari - 2014
Iki Kisilik Oda Kisibasi
Iki Kisi Yaninda 3. Kisi
Tek Kisi
Iki Yetiskin Yaninda Çocuk
Kampanya
13-17 AĞUSTOS 2014
3 GECE 4 GÜN
600 TL
450 TL
600 TL
03-12 YAŞ - 350 TL
2.KİŞİ%50 ..İNDİRİM..
03-07 EKİM 2014
3 GECE 4 GÜN
KURBAN BAYRAMI
700 TL
500 TL
600 TL
03-12 YAŞ - 350 TL
2.KİŞİ%50 ..İNDİRİM..
18 HAZİRAN 2014 - 9 TEMMUZ 2014 - 26 TEMMUZ 2014 İzmir Çıkışlı İstanbul Turu KESİN HAREKET
Gün
Otel Adi
Web Sitesi
Kategori
Bölge
1.Gece
2.Gece
3.Gece
4.Gece
5.Gece
6.Gece
7.Gece
ÜCRETE DAHIL OLAN HIZMETLER
* 4* Otellerde Y.P Konaklama
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri * Seyahat Sigortası
* Otobüs içi İkramları
* 3 Sabah kahvaltısı - 3 Akşam Yemeği
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN HIZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar(KUMKAPI)
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Tekne Ücretleri
Bu turumuz hakkında henüz bir yorum yapılmamıştır.

İstanbul Turu ( İzmir Çıkışlı ) 3 Gece 4 Gün

İZMİR 23:00 KARŞIYAKA YUNUSLAR – 23:30 HATAY ÜÇYOL - 23:45 BORNOVA EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANE ÖNÜ
Yolda verilen molaların ardından sabah saatlerinde İstanbul'a ulaşıyoruz.

    

  

1.GÜN : İSTANBUL - ÇAMLICA - DOLMABAHÇE - PIER LOTİ – MİNİATÜRK
Sabah Saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz ve Muhteşem Manzara Çamlıca Tepesinde Sabah kahvaltısını aldıktan sonra ilk ziyaret yerimiz Dolmabahçe Sarayı oluyor. Sonra buradan Anadolunun en ünlü eserlerinin sergilendiği Miniatürk Açıkhava Müzesi’ni geziyoruz. Haliç’in diğer tarafına geçerek Eyüp’e geliyor ve Teleferik ile Piyer-Loti’ye çıkarak akşam çaylarımızı Haliç’in eşsiz güzelliği karşısında içiyoruz. Bugünkü gezilerimizi bitirip otelimize geliyor ve Akşam yemeği konaklama otelimizde.

2.GÜN İSTANBUL TURU : SULTANAHMET MEYDANI - AYASOFYA - TOPKAPI SARAYI - 1453 PANORAMA MÜZESİ
Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp Sultanahmet’e geliyoruz. Topkapı Sarayı’nı gezip Soğukçeşme Sokağı’nda yürüyor ve Ayasofya’ya Yerebatan Sarnıç’ı ve Hipodrom alanını (Alman çeşmesi, Dikilitaş, Yılanlı sütun) geziyor. Tur Sonrası Zeytinburnu'ndaki 1453 Panorama Müzesini geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde, dileyen misafirlerimizle (extra) Kumkapı’ya eğlenmeye gidiyoruz.

3.GÜN İSTANBUL TURU : ADALAR TURU - BOĞAZ TURU - AKVARYUM
Sabah Kahvatısı sonrası Eminönü’ne gelerek İstanbul’u bu kez boğazdan tanımak için özel tekne ile Boğaz Turu yapıyoruz. Kabataş iskelesi’nden bineceğimiz şehir hatları vapuru ile adalar turuna çıkıyoruz. Sırası ile Burgazada, Kınalıada ve Hebeliada’yı görüp Büyük Ada’da vapurdan iniyor ve burada serbest zaman veriyoruz. Adada muhakkak yapılması gereken fayton turunu sizlere öneriyoruz. Akşam saatlerinde İSTANBUL FORUM - AKVARYUM gezisi yapıp otelimize gelip akşam yemeğini alıyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimizle (extra) ünlü Çiçek Pasajı’na gelip eğleniyoruz konaklama otelimizde.

4.GÜN İSTANBUL TURU : İSTANBUL - ŞİLE - AĞVA
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Sonrası Şile ağlayan kayalar, Şile fenerini gezdikten sonra çarşı içinde Şile yapımı ürünlerden alışveriş yapıyoruz. Şile'den ayrılıp Ağva'ya giçiyoruz. Ağva'ya ulaşıp Göksü nehri kıyısında yapacağımız tekne gezisinden sonrası nehir kıyısındaki tesislerde dinleniyoruz. Öğle yemeğimizi sabit bir teknede veya Restoranlarda isteğe bağlı olarak balık menüsü alıyoruz. Dileyen misafirlerimizle Yeşilçay nehri üzerinde tekne gezisi yapıyoruz. Teknelerin denize açılması için uygun deniz ve hava koşulları olması halinde isteğe bağlı olarak Kilimli koyuna kadar gidip dantel gibi işlenen kayaları ve kilimli koyunu geziyoruz. Güzel anılarla Ağva'dan hareket ediyoruz. Kandıra-İzmit üzerinden İzmir' e doğru yola çıkıyoruz ve akşam İzmir'de oluyoruz. Bir sonraki seyahatimizde buluşmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* 4* Otellerde Y.P Konaklama
* Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri * Seyahat Sigortası
* Otobüs içi İkramları
* 3 Sabah kahvaltısı - 3 Akşam Yemeği
* Rehberlik Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar(KUMKAPI)
* Müze Ören Yeri Girişleri
* Tekne Ücretleri

İSTANBUL HAKKINDA KISACA BİLGİ

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. İktisadi büyüklük açıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa'da birinci sırada gelir.
İstanbul Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç'i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa'daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya'daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir. Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç'in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul'un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin  39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.
Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, M.S. 330 - 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 - 1204 ile 1261 - 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 - 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 - 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yaptı. Ayrıca, hilafetin Osmanlı Devleti'ne geçtiği 1517'den, kaldırıldığı 1924'e kadar, İstanbul İslamiyet'in de merkezi oldu.

İSTANBUL, Türkiye'nin nüfus bakımından en yoğun şehridir ve Ticaret hayatının kalbi burada atar. Birçok şirketin yönetim merkezlerinin olduğu finans merkezi konumundadır. Tarihin her döneminde önemini korumuş ve İmparatorluklara başkentlik yapmış önemli bir kültür merkezidir.
ÖNE ÇIKAN GEZİ BÖLGELERİ, Sultanahmet, Eminönü, Taksim, Beyoğlu, Karaköy, Ortaköy, Fatih, Eyüp, Fener, Balat, Üsküdar, Çamlıca, İstanbul Boğazı, İstanbulda en önemli gezi alanlarıdır.


...........

 
  Karetur.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları KARETUR ORGANİZASYON, TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'ne aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik olması durumunda Karetur.com sorumlu tutulmaz.
KARETUR ORGANİZASYON, TURİZM VE TİCARET LİMİTED. / Kullanım Sözleşmesi
facebook twitter %100 Müşteri Memnuniyeti ÇAĞRI MERKEZİ 0 (232)
441 7 600

Yurtiçi Oteller | Yurtdışı Turlar | Kültür Turları | Kıbrıs | Şehir Otelleri | Butik Turlar | Uçak Bileti | Hizmet Rezervasyon / Satış Sözleşmesi | Kütahya Çizelgesi
GARANTİ ŞARTLARI - İPTAL KOŞULLARI - GİZLİLİK İLKELERİ - GÜVENLİK KURALLARI - SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Tel: 0232 441 7 600 E-mail: bilgi@karetur.com
Kullanıcı: 8
Toplam Üye: 116280
      İz Bırakanlar Seyahat ve Turizm Acentası
A-7346
karetur